WRYKRYS je CAD/CAM software pro technologickou přípravu výroby na pálicích a řezacích CNC strojích. Díky přehlednému uživatelskému rozhrání je práce s ním jednoduchá, intuitivní a zároveň i velmi efektivní. Ovládání programu si snadno osvojí i začátečník.

HLAVNÍ PLOCHA

Hlavní plocha programu slouží pro vytváření sestav, ikonová lišta disponuje celou řadou nástrojů jak pro samotnou manipulaci s díly, tak pro ideální zefektivnění procesu výroby pomocí široké škály technologických funkcí.

POSTRANNÍ PANEL

Postranní panel nabízí kromě komunikace s interní databankou výkresů a sestav také obsáhlou paletu maker (předdefinovaných tvarů) včetně možnosti vytvoření svých vlastních, dále vstup DXF a DWG souborů a práci se zbytky tabulí pro maximální využití Vašeho materiálu.

AUTOMATICKÉ SKLÁDÁNÍ

Samozřejmostí je funkce pro automatické skládání (nesting) s možností nastavení libovolných dílů a materiálu. Výsledkem jsou návrhy rozmístění do jednotlivých sestav, které lze využít pro přípravnou kalkulaci, nebo po dalších technologických úpravách přímo pro výrobu.

CAD SYSTÉM

Program WRYKRYS obsahuje také interní CAD systém, ve kterém lze pomocí standardních nástrojů vytvářet vlastní výkresy, nebo editovat načtené DXF/DWG soubory.

Kromě obvyklých kreslicích nástrojů jsou zde k dispozici i specializované funkce pro rozdělování výkresů, přídavky, úpravu měřítka výkresu, atd. Naleznete zde i možnost okótování a následného tisku výkresu s jeho rozměry.

AIRMOD MODUL

Součástí WRYKRYSu je i modul AirMod určený pro práci se vzduchotechnikou. Nestačí-li Vám nabídka maker, můžete si zde složit vlastní potrubí s libovolnými průniky a WRYKRYS za Vás vytvoří rozvinutý tvar pro výrobu.

VLASTNOSTI A PŘEDNOSTI PROGRAMU WRYKRYS

  • přehledné uživatelské rozhraní snadno použitelné i pro lidi, kteří dříve nepracovali s CAD/CAM programy
  • import nejrozšířenějších formátů *.dxf a *.dwg
  • široká paleta maker pro rychlé a jednoduché vytvoření základních výkresů
  • nesting – automatické skládání libovolných tvarů
  • možnost kalkulace sestav – výpočet času a ceny řezu pro lepší organizaci práce a minimalizaci nákladů
  • možnost vytvoření a pozdějšího použití zbytku tabule pro maximální využití materiálu
  • dostupnost mnoha jazykových verzí
  • zvýhodněná síťová licence pro větší počet stanic