ROTAČNÍ OSY

Rotační osa je přímo poháněné zařízení, schopné přesného (+ / – 0,1 °) polohování obrobku pod paprskem řezací vody. Extrémní přesnost rotační osy je ideální pro přesné aplikace, jako jsou lékařské komponenty a zároveň je rotační osa dostatečně výkonná, aby dokázala otáčet relativně velké trubky (do 300 mm průměru) pro architektonické a průmyslové aplikace.

3D ŘEZACÍ SYSTÉM PAC 60

Řídicí systém PAC 60TM obsahuje databázi algoritmů True Cut® vyvinutou pro stanovení předpokládaného podřezu daného řezného programu. Tento podřez je následně eliminován v průběhu řezání, kdekoliv od 0° do 60°, což umožňuje precizní kontrolu úhlového řezání jakéhokoliv produktu.

60° ÚHLOVÉ ŘEZÁNÍ
PAC 60TM je schopna produkovat díly s přesným úhlem až do ± 60° s možností kontinuální rotace. To znamená, že bez ohledu na geometrii řezaného elementu bude PAC 60TM pokračovat v řezání bez nutnosti změny pozice řezací hlavy což šetří čas a produkuje elementy vyšší kvality.


MAPOVÁNÍ POVRCHU
Schopnost udržování přesné vzdálenosti mezi tryskou řezaným materiálem i v případě, že materiál není rovný.

TECHNOLOGIE PŘÍMÉHO POHONU
Využitím patentované technologie Direct Drive DC servo motor pro 4. a 5. osu je schopna PAC 60™ dosáhnout přesnosti polohování ± 0,1° s vysokým zrychlením a polohovací rychlostí. To dělá PAC 60™nejrychlejší a nejpřesnější pětiosou řezací hlavu na trhu s technologiemi na dělení materiálů vysokotlakým vodním paprskem.

ELIMINACE PODŘEZU
Řídicí systém PAC 60TM obsahuje databázi algoritmů True Cut® vyvinutou pro stanovení předpokládaného podřezu daného řezného programu. Tento podřez je následně eliminovánv průběhu řezání, kdekoliv od 0° do 60°, což umožňuje precizní kontrolu úhlového řezání jakéhokoliv produktu.

MULTI-PASS ŘEZÁNÍ
Rychlá a jednoduchá tvorba úkosů, přípravy pro svařování a zahloubení na jedné nebo obou stranách desky.

3D ŘEZACÍ SYSTÉM RT 15–BASIC

Naklápěcí hlava je určena zejména pro natočení řezací hlavy o úhel podřezu. Výsledkem je kolmá výsledná hrana požadovaného dílu. Zjednodušené programování pomocí 2D software, kdy řídící pohyb řezacího nástroje na základě standardního 2D ISO kodu. Mechanika je uzpůsobena na vychýlení řezacího nástroje v ose U ±15° a v ose V ±15°. Pro maximální ochranu před účinky zbytkové paprsku jsou pohony naklápěcí hlavy umístěny uvnitř osy Z.