Blue Line

BLUE LINE

Časem a praxí ověřené konstrukční řešení se zaměřením na dynamiku pohybu řezacího nástroje.
Vysokou přidanou hodnotou tohoto konstrukčního řešení je možnost tvarového dělení silných materiálů ale i tenkých, kdy je kladen důraz na rychlost při zachování kvality řezu. Tato řada CNC řezacích stolů je primárně určená pro široké spektrum využití již ve standardní výbavě a zároveň umožňuje dovybavení dalšími doplňkovými komponenty v pracovních rozměrech od 1×1 m do 4×4 m (osy X-Y) s 1- 2 řezacími hlavami nesenými na samostatných osách Z. Tuto řadu je možné vybavit i 3D řezacím systémem.

RED LINE

Precizní konstrukční řešení umožňující nepřetržitý provoz technologie při zachování požadované kvality výrobků.
Vysokou přidanou hodnotou tohoto konstrukčního řešení je možnost pořízení jakéhokoliv prvku volitelné výbavy nebo upgradu o některou ze speciálních aplikací kdykoliv v budoucnosti, pokud to požaduje změna výrobního programu bez nutnosti nákladné přestavby technologie nebo pořizování nové.
Vybavené masivní celo ocelovou konstrukcí nosných částí pevně kotvenými k původní podlaze zajistí pevné vedení i při hrubém zacházení. Portálové provedení mechaniky stroje s pevným ocelovým přesně broušeným vedením v kombinaci s kuličkovými šrouby jsou určeny na univerzální použití ve strojírenství a průmyslu při zachování dlouhotrvající výrobní přesnosti mechaniky stroje. Na všech osách jsou použity k pohonu motory a masivní kuličkové šrouby zajišťující vysokou životnost a dlouhodobou přesnost bez nutnosti neustálé kalibrace, které lze často najít ve strojích jiných prvotřídních výrobců technologií. Při rozměrech některé osy nad 6 m, se k pohonu využívají buď lineární motory, nebo přenos pomocí ozubeného hřebenu s pastorkem – levnější varianta.

Red Line
Green Line

GREEN LINE

Ekonomické konstrukční řešení s vysokou životností jednotlivých komponentů při zachování kvality řezu.
Vysokou přidanou hodnotou tohoto konstrukčního řešení je nízká vstupní investice zaručující rychlou návratnost i v případě, že klient plánuje využít stroj pouze pro vlastní potřeby. Je to ekonomické řešení určené pro menší provozy nebo společnosti, kde často dochází ke stěhování technologií. Stůl je koncipován jako kompaktní řešení, s montážní přípravou, tedy standartní instalaci zvládne i zákazník. Integrované řešení pojezdů na lapači abraziva obsahují i v této modelové řadě jako standart kuličkové šrouby na všech osách. Technologie je z důvodů snížení nákladů na výrobu produkována ve 3 základních rozměrech 1×2 m 1,25×2,5 m a 1,5×3 m určené pro běžné formáty plechů. Technologie je ke klientovi dopravována v kompletním stavu.

JET LINE

Jet line řada CNC řezacích stolů je řada určená pro dělení materiálu čistou vodou bez příměsi abraziva v rozměrech od 1×1 m do 6×6 m (osy X-Y) s 1- 10 řezacími hlavami nesenými na jednotné nebo samostatných osách Z. Tuto řadu je možné vybavit i 1x 3D naklápěcí hlavou určené pro dělení základních tvarů pod úhlem 45°. Stůl je konstrukčně upraven pro vysokou dynamiku pohybu. Stoly této řady se často konstrukčně upravují dle požadavků zákazníka pro potřeby konkrétní výroby. Lapač je volen jako suchý, bez vodní náplně. Lapač je obvykle pokryt plastovým pororoštem, na kterém se přímo dělí materiál. Pro vhodnost použití této řady kontaktujte, prosím, obchodní oddělení.

Jet Line
Micro Line

MICRO LINE

Microline řada CNC řezacích stolů speciální třídy určené pro mikro-řezání, v pracovních rozměrech od 1×1 m do 2×1 m (osy X-Y) s 1 řezací hlavou pro 2D řezání. Tato řada je výjimečná hlavně díky vysoké přesnosti práce při řezání extrémně malých detailů a snadnému ovládání.