VYSOKOTLAKÁ ČERPADLA TECHNI

Společnost TECHNI Waterjet™ vyvinula nový, revoluční typ vysokotlakého čerpadla, které bylo inspirováno programem NASA a vyměnila hydraulické válce za technologii přímého servopohonu. Nový produkt známý jako Quantum ESP (Electric Servo Pump) využilo stejný koncept, který NASA použila ve vesmírném programu při výměně všech hydraulických válců za kompaktnější, přesnější a kontrolovatelné  pohony.

VYSOKOTLAKÁ ČERPADLA KMT

Ideální řešení pro každou aplikaci

Spolu s obsáhlým sortimentem vysokotlakých čerpadel od společnosti KMT nabízí společnost Rychlý TOM s.r.o. ideální technologii pro každý požadavek – od občasných požadavků na řezání, až po vícesměnný provoz. V zásadě KMT rozlišuje mezi řadou Pro určenou pro tlaky až do 6 200 bar, a modely čerpadel STREAMLINE SL-V a NEOLINE NL-I, které pracují s maximálním rozsahem od 3 800 do přibližně 4 100 bar.

ECOTRON 40

ECOTRON® design vysokotlakého čerpadla je optimalizován pro výrobce systémů pro řezání vodním paprskem.


OPTIMALIZOVANÝ HYDRAULICKÝ SYSTÉM
Hydraulická jednotka je typická svým vysoce dynamickým řízením. Použití ústředně spínaného hydraulického ventilu se specificky navrženou geometrií zaručuje extrémně krátkou dobu přepnutí. Filtrace oleje a chlazení se provádí přes axiální pístové čerpadlo hydraulického pohonu. Výsledná výborná kvalita oleje má pozitivní vliv na provozní bezpečnost a životnost celého hydraulického systému.